Universitatea „1 Decembrie 1918” din Alba Iulia - Centrul pentru Managementul Calităţii şi Strategie Instituţională
 
Centrul pentru Managementul Calităţii şi Strategie Instituţională
Colectivul Centrului pentru Managementul Calităţii şi Strategie Instituţională

 

 

Director Centru


 

Conf. univ. dr. Varvara Simona

 

 

E-mail: svarvara@uab.ro

 

           

Membrii Consiliului CMCSI  


 

Prof. univ. dr. Socol Adela

Preşedinte CEAC

 

 

E-mail: adela_socol@yahoo.com

 

 

Conf. univ. dr. Calina Ana Butiu


  E-mail: bcalina@yahoo.co.uk

 

Prof. univ. dr. Iuliana Cenar


  E-mail: cenar_iuliana@uab.ro

 

Conf. univ. dr. Larisa Dragolea


  E-mail: larisadragolea@uab.ro

 

Lect. univ. dr. Alin Viorel Albu


  E-mail: almadeian@yahoo.com

 

Lect. univ. dr. Iulian Bogdan Dobra


  E-mail: dobra.iulian@uab.ro

 

Lect. univ. dr. Alexandra Jacobsen


  E-mail: alexandra_jacobsen@yahoo.dk

 

Lect. univ. dr. Mihaela Bogdana Simion


  E-mail: mihaelamacavei@yahoo.com

 

Lect. univ. dr. Miruna Tudorascu


  E-mail: miruna762001@yahoo.com

 

Lect. univ. dr. Sorin Arhire


  E-mail: sorinarhire2001@yahoo.com

 

Asist. univ. dr. Ciprian Ioan Cucu


  E-mail: prof.cucu@yahoo.com

 

Audit Ec. Daniela Victoria Stanciu 

 

  E-mail: danielastanciu09@yahoo.com 

 

Student Cristina Belci


  E-mail: belcicristina@yahoo.com

  

Secretar Simona Parvu


  E-mail: simonastefan_dmc@yahoo.com